wtorek, 11 sierpnia 2015

Lemoniada Gada

Lemoniada Gada

"I znów poczułam, że piosenka może zmienić świat"


Olivia, Mohini, Stella, Charlie i Wen to zupełnie inni ludzie - może się wydawać, że nic ich nie łączy i nigdy nie da rady połączyć, lecz to tylko pozory. Takiego cudu potrafi dokonać... szkolna koza!
Z przeróżnych piątka bohaterów trafia do kozy w szkolnej piwnicy - miejsca, gdzie znajdują się wszystkie koła zainteresowań. Sport to jedyna rzecz, którą dyrekcja szkoły traktuje poważnie.  A tamtejsza władza przypomina bezwzględnych dyktatorów - jeśli nie latasz po boisku, to nic nie znaczysz. Dlaczego uczniowie muszą spędzać czas w podziemiach by realizować swoje pasje i dążyć do spełnienia własnych marzeń? Każdy ma prawo mieć swój głos! Stella, Olivia, Mo, Wen i Charlie nie mają zamiaru dać się podporządkować temu systemowi. Wspólnie zakładają zespół "Lemoniada Gada" i zamierzają pokazać swoją muzykę światu. Przecież nikt nie chce być tylko kolejną nieznaną nikomu osobą z korytarza. Każdy z nas ma do pokazania coś światu i nie powinniśmy się tego obawiać! Nawet, gdy nasze głosy wciąż są uciszane przez bezwzględnych tyranów! 
Książka "Lemoniada Gada" opowiada o wędrówce piątki do nastolatków do spełnienia ich marzeń. Pomimo wszelkich niepowodzeń wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Powieść uświadamia nam jak ważne jest spełnianie własnych pragnień. Dajcie się ponieść rytmowi rewolucji i sięgnijcie po "Lemoniadę Gada"! 
Uwaga! Gwarancja udanej lektury tylko przy szklance lemoniady ;) 

/Posy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz